دسته بندی محصولات
روش های تشخیص درب ضد سرقت باکیفیت

خرید درب ضد سرقت باکیفیت بالا و قیمت مناسب از ونوس درب

ونوس درب
ونوس درب

درب ضد سرقت، یکی از اساسی ترین تجهیزات امنیتی برای ساختمان به شمار می رود. همان طور که می دانید امروزه اغلب ساختمان ها به مجهز به درب ضد سرقت هستند و با استفاده از این تجهیزات امنیت ساختمان را فراهم می آورند. البته باید بدانید این امنیت زمانی فراهم می شود که درب ضد سرقت شما کیفیت بالایی داشته باشد و از باکیفیت ترین متریال ها ساخته شده باشد.

با توجه به اینکه این روزها نمونه های مختلفی از درب های ضد سرقت در بازار موجود هستند، انتخاب یک درب ضد سرقت باکیفیت کار دشواری است. بر همین اساس، ما تصمیم داریم در این مطلب روش های تشخیص درب ضد سرقت باکیفیت را به شما معرفی کنیم تا بتوانید یک درب باکیفیت با ایمنی بالا خریداری کنید.

نحوه تشخیص درب ضد سرقت باکیفیت

همانطور که در بخش قبل بیان شد انتخاب و خرید یک درب ضد سرقت باکیفیت می تواند تاثیر زیادی روی افزایش ایمنی درب و حتی طول عمر آن نیز داشته باشد. حال ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که چگونه می توانیم بفهمیم یک درب ضد سرقت کیفیت بالایی دارد؟ ما در این بخش برخی از مهم ترین نکاتی که به شما کمک می کند تا بتوانید کیفیت این درب ها را تشخیص دهید، بیان خواهیم کرد.

تولید کننده درب

یکی از راحت ترین روش های تشخیص کیفیت درب های ضد سرقت، توجه به برند و تولیدکننده آن است. با توجه به این که امروزه تولیدکنندگان زیادی در این زمینه فعالیت می کنند، برندهای مختلفی در بازار موجود هستند. بسیاری از این برندها شناخته شده نیستند و محصولات بی کیفیت زیادی را به بازار عرضه می کنند.

به همین علت شما باید قبل از خرید درب ضد سرقت به برند آن توجه کنید. اگر برند مذکور را نمی شناسید با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید متوجه اعتبار آن شوید. با مراجعه به سایت فروشگاه موردنظر می توانید به راحتی اطلاعات لازم را در این خصوص کسب کنید.

وزن درب

از دیگر روش هایی که با استفاده از آن می توانید متوجه شوید که درب ضد سرقت مورد نظر شما کیفیت بالایی دارد، توجه به وزن آن است. این درب ها در مقایسه با درب های معمولی وزن بیشتری دارند و دلیل این امر استفاده از ورقه فولادی برای تولید آن‌هاست.

درب ضد سرقت باکیفیت از بهترین ورقه های فولادی تولید شده و همین امر موجب شده تا این تجهیزات استحکام و مقاومت بیشتری داشته باشند. قبل از خرید درب ضد سرقت از فروشنده در خصوص وزن درب سوال کنید. وزن این درب ها باید حداقل 90 کیلوگرم باشد، در غیر این صورت کیفیت بالایی ندارد.

توجه به زیرسازی درب

از دیگر موضوعات مهمی که می تواند در تشخیص کیفیت درب ضد سرقت به شما کمک کند، توجه به زیرسازی درب موردنظر است. در واقع زیرسازی یک درب مهم ترین فاکتور برای تعیین میزان کیفیت و امنیت درب های ضد سرقت به شمار می رود. به عبارت ساده‌تر، منظور از زیرسازی، میزان کیفیتی است که ساختار داخلی درب دارد.

در این خصوص باید بدانید که این تجهیزات دو بخش اصلی با عنوان روکش داخلی و خارجی دارند و بین این دو روکش مواد خاصی قرار خواهد گرفت. در صورتی این مواد کیفیت بالایی داشته باشند، بنابراین درب ضد سرقت موردنظر در برابر عواملی همچون صدا، رطوبت، نفوذ آب و غیره مقاومت بالایی دارد.

 با این وجود برخی تولیدکنندگان برای برای پر کردن فاصله بین روکش ها، از موادی مانند شانه تخم مرغ استفاده می کنند. به همین علت درب های آن ها کیفیت پایینی دارند. بنابراین باید در زمان خرید درب ضد سرقت از فروشنده در این خصوص سوال کنید.

توجه به قفل درب ضد سرقت

یکی از اصلی ترین مشخصه های درب ضد سرقت، قفل آن است. همان طور که می دانید قفل های ضد سرقت در مقایسه با قفل های معمولی ساختار پیچیده تری دارند. همچنین این درب ها به گونه ای طراحی شده اند که می توان برای آن ها قفل های هوشمند نیز کرد. یک درب ضد سرقت باکیفیت با مجهز به بهترین قفل های ضد سرقت باشد و برای تولید این بخش از بهترین یراق آلات روز دنیا استفاده شده باشد.

توجه به چهارچوب درب

برای این که بتوانید تشخیص دهید درب ضد سرقت کیفیت بالایی دارد، در زمان خرید درب ضد سرقت به چهارچوب آن توجه کنید. هر چقدر چهارچوب درب موردنظر استحکام بیشتری داشته و قوی تر باشد، کیفیت آن نیز بالاتر است. این بدان معناست که اگر ورق به کار رفته برای چهارچوب درب های ضد سرقت ضخامت بیشتری داشته باشد، امنیت آن ها بیشتر شده و کیفیت آن ها نیز افزایش می یابد.

توجه به روکش درب ضد سرقت

در نهایت آنچه که می تواند نقش مهمی در کیفیت درب ضد سرقت داشته باشد، روکش آن است. این متریال های مورداستفاده برای روکش درب ها، می توانند روی افزایش طول عمر و کیفیت نهایی محصول تاثیر زیادی داشته باشند. برای تشخیص بی کیفیت بودن روکش درب، باید روی آن دست بکشید. در صورتی که متوجه وجود ناهمواری در سطح روکش شدید و یا شکل ظاهری آن نامناسب بود، می توانید متوجه شوید روکش درب بی کیفیت است.

خرید درب ضد سرقت از ونوس درب

همان طور که بیان شد کیفیت درب ضد سرقت اهمیت زیادی دارد، چراکه می تواند تعیین کننده طول عمر و میزان امنیت درب باشد. به همین علت شما باید در زمان خرید درب ضد سرقت از به برخی نکات مهم توجه کنید تا متوجه میزان کیفیت محصول شد. در بخش های ابتدایی اشاره کردیم که یکی از روش های تشخیص کیفیت درب مورد نظر، توجه به برند تولیدکننده آن است.

ونوس درب یکی از مجموعه هایست که در زمینه تولید انواع درب ضد سرقت فعالیت می کند. این مجموعه برای تولید درب ضد سرقت از بهترین و مرغوب ترین متریال ها و یراق آلات استفاده می کند. به همین علت می توانید از کیفیت محصولات آن مطمئن باشید. همچنین شما می توانید در ونوس درب، درب ضد سرقت را بالاتری کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

جمع بندی

این روزها استفاده از درب ضد سرقت می تواند نقش مهمی در امنیت ساختمان داشته باشد، بنابراین لازم است برای افزایش امنیت ساختمان از درب ضد سرقت باکیفیت استفاده کنید. مسلما هرچقدر کیفیت درب مذکور بالاتر باشد، امنیت ساختمان نیز افزایش می یابد و می توان از ورود افراد غیر مجاز به ساختمان جلوگیری کرد.

باتوجه به اهمیت این موضوع ما سعی کردیم در این مطلب برخی از مهم ترین نکاتی که می توانند در تشخیص کیفیت درب ضد سرقت به شما کمک کنند را برای شما بیان کنیم.
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
ساعت تماس 9 صبح الی 20 عصر (02144182606)