دسته بندی محصولات
درب ضد سرقت ضد دیلم چیست؟

ونوس درب تولیدکننده انواع درب ضد سرقت ضد دیلم

ونوس درب
ونوس درب

درب ضد سرقت ضد دیلم، یکی از نمونه های درب ضد سرقت است که می تواند تاثیر قابل توجهی بر امنیت ساختمان داشته باشد. از گذشته تا کنون سارقان با استفاده از دیلم به راحتی توانسته اند انواع درب را به راحتی باز کرده و وارد حریم دیگران شوند. به همین علت تولیدکنندگان انواع درب ضد سرقت ضد دیلم را تولید کردند.

با شنیدن نام درب ضد سرقت ضد دیلم قطعا این سوال برای شما ایجاد می شود که درب ضد سرقت ضد دیلم چگونه ساخته می شود و ساختار آن چگونه است؟ با توجه به کاربردی بودن این نوع درب ضد سرقت ما قصد داریم در این مطلب ویژگی های درب ضد سرقت ضد دیلم را به شما معرفی کنیم.

آشنایی با درب ضد سرقت ضد دیلم

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که برای صاحبان ساختمان ها وجود دارد این است که بتوانند با استفاده از تجهیزات مختلف امنیت ساختمان را افزایش دهند. بدین منظور راهکارهای مختلفی معرفی شده که یکی از آن ها نصب درب ضد سرقت ضد دیلم است. درب ضد سرقت ضد دیلم را با استفاده از آخرین تجهیزات روز دنیا می سازند به همین علت مقاومت و استحکام بالایی دارند.

درب ضد سرقت ضد دیلم را می توان برای ساختمان های مختلف نصب کرد. با اینکه از نظر ظاهری بین درب ضد سرقت و درب معمولی تفاوت زیادی وجود ندارد، اما از نظر ساختار کاملا متفاوت هستند. این ساختار و ویژگی های منحصر به فرد درب ضد سرقت موجب شده تا این تجهیزات در مقایسه با درب های معمولی مقاومت بالایی داشته باشند.

امروزه انواع درب ضد سرقت ضد دیلم را در ورودی ساختمان ها مانند ساختمان های تجاری و مسکونی نصب می کنند تا از این طریق احتمال ورود افراد به درون ساختمان را کاهش دهند. این مدل درب ضد سرقت به گونه ای طراحی شده که هیچ مسیری برای قرار دادن دیلم نداشته و نمی توان با استفاده از دیلم آن را باز کرد.

نحوه ساخت درب ضد سرقت ضد دیلم

برای  ساخت و تولید درب ضد سرقت ضد دیلم از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا استفاده می شود تا مانع از ورود سارقان شود. تمامی متریال ها و تجهیزات به کار رفته برای تولید این درب کفیت بسیار بالایی دارند و در نهایت شما شاهد محصولی غیر قابل نفوذ و ایمن هستید. برای افزایش ایمنی بیشتر درب ضد سرقت، آن را به صورت ضد دیلم می سازند.

این بدان معناست که سارقان با استفاده از دیلم و دیگر تجهیزات نیز نمی توانند این در ضد سرقت را باز کنند. برای این که یک در ضد سرقت به صورت ضد دیلم ساخته شود  از عناصر و تجهیزات زیادی استفاده می شود. در تولید درب ضد سرقت ضد دیلم ورق های فولادی بسیار محکم و استانداردی را به کار می برند که این ورق ها به راحتی قابل برش زدن نیستند.

همچنین قفل درب ضد سرقت را بین ورق های فولادی موجود قرار می دهند که این امر موجب شده تا دسترسی سارقان کاملا سخت باشد. از دیگر عناصر به کار رفته برای ساخت درب ضد سرقت ضد دیلم، قفل های ضد سرقت هستند که این قفل ها خود نیز از فلزهایی بسیار مقاوم و استیل ساخته شده اند که مقاومت بسیار بالایی دارند. همچنین ساختار پیچیده قفل ها به گونه ای است که نمی توان آن را به راحتی باز نمود.

ویژگی های درب ضد سرقت ضد دیلم

با توجه به ساختار متفاوت درب ضد سرقت ضد دیلم بهتر است قبل از خرید این درب ها با ویژگی های آن ها آشنا شوید. از مهم ترین ویژگی های درب ضد سرقت ضد دیلم می توان به موارد زیر اشاره کرد.

نحوه اتصال به چهارچوب

یکی از ویژگی های مهم درب ضد سرقت ضد دیلم نحوه متصل شدن آن به چهارچوب درب است. در تولید درب های معمولی، درب ها از یک قسمت به چهارچوب وصل می شوند. این در حالی است که درب های ضد سرقت ضد دیلم را می توان از جهات مختلف به چهارچوب درب متصل کرد. این ویژگی موجب شده تا استحکام و مقاومت درب نیز افزایش یابد.

مخفی بودن لولا

از دیگر ویژگی های مهم درب ضد سرقت ضد دیلم می توان به مخفی بودن لولای درب اشاره کرد. امروزه یکی از روش هایی که سارقان می توانند به منازل و ساختمان های مختلف ورود کنند، استفاده از لولای درب است. به همین علت تولیدکنندگان درب ضد سرقت ضد دیلم را به گونه ای می سازند که لولای بیرونی درب کاملا پنهان باشد. این امرر مانع از ورود افراد غیرمجاز به منزل خواهد شد.

ضد حریق و عایق صدا

یکی دیگر از ویژگی های مهم درب ضد سرقت ضد دیلم این است که می توانند به عنوان عایق ضدا عمل کنند. همچنین این درب ها به صورت ضد حریق نیز شناخته می شوند. دلیل این امر استفاده از پشم سنگ برای تولید درب ضد سرقت ضد دیلم است. در نهایت درب تولید شده در خاصیت عایق صدا و حرارت را نیز دارد. همچنین این ساختار موجب شده تا درب خاصیت ضد حریق نیز داشته باشد.

مقاومت و استحکام بالا

همان طور که در بخش ابتدایی بیان کردیم برای تولید درب ضد سرقت ضد دیلم از آخرین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنند. همین امر موجب شده تا درب ضد سرقت ضد دیلم در برابر عوامل مختلف مانند ضربه مقاومت بالایی داشته باشد. علاوه بر این، برای تولید این درب ها ورق های فولادی بسیار مقاوم به کار برده می شود که این موضوع نیز روی کیفیت نهایی درب تاثیر دارد.

کاربرد درب ضد سرقت ضد دیلم

حال که با درب ضد سرقت ضد دیلم آشنا شدید ممکن است بپرسید کاربرد این مدل درب چیست و برای چه مکان هایی قابل نصب است؟ در این خصوص باید بگوییم درب ضد سرقت ضد دیلم را می توان برای ساختمان های مختلف نظیر ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی و آپارتمان ها نصب کرد. این درب به خصوص برای درب ورودی آپارتمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین امنیت بالا و خاصیت ضد دیلم بودن این درب ها موجب شده تا این درب ها را بتوان برای ورودی صرافی ها و بانک ها نیز مورد استفاده قرار داد. از دیگر کاربردهای درب ضد سرقت ضد دیلم می توان به استفاده از آن ها برای درب کارخانه ها اشاره کرد.

خرید درب ضد سرقت ضد دیلم از ونوس درب

همان طور که اشاره کردیم امروزه درب ضد سرقت ضد دیلم به یکی از پرفروش ترین درب ها تبدیل شده است. ساختار خاص و ویژگی های منحصر به فرد این درب مانع از ورود سارقان به محیط های مختلف خواهد شد. به همین علت با استقبال مشتریان مواجه شده است.

آبنوس درب یکی از معتبرترین تولیدکنندگان درب ضد سرقت ضد دیلم است که این درب ها را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه می دهد. شما می توانید انواع درب ضد سرقت ضد دیلم را ابعاد و رنگ های دلخواه در این مجموعه سفارش دهید.
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
ساعت تماس 9 صبح الی 20 عصر (02144182606)